Radionice Ja biram! – Nasilje u mladenačkim vezama

Radionice za srednjoškolke i srednjoškolce o nasilju u vezama
Na radionicama ćeš u ugodnoj atmosferi uz interaktivne vježbe, diskusije i prezentacije naučiti što je nasilje u vezi, koja je razlika između spola i roda, koja su tvoja prava te gdje potražiti pomoć ukoliko smatraš da si ti ili netko od tvojih prijatelja/ica žrtvom nasilja u vezi.
Cilj ove radionice je da zajednički dođemo do zaključaka razmjenjujući mišljenja. Ovdje nijedno tvoje pitanje i nijedan odgovor nije pogrešan, niti te se prekida kad nešto želiš reći.
Trenerica: Marina Kolar (ZORA).

Radionica traje 1 dan, a sudionik/ca je dužan/na prisustvovati cijeloj radionici. Sudjelovanje na radionici, kao i ručak/pauze u potpunosti pokriva udruga ZORA pod pokroviteljstvom Američkog veleposlanstva u Zagrebu.
Radionice će se održavati subotama 17.03., 14.04., 05.05.,02.6.