Postavljen “Priručnik za vršnjačke edukatore” u PDF verziji

Priručnik za vršnjačke edukatore od sad je dostupan i kao PDF dokument. Možete ga preuzeti ovdje.

Priručnik za vršnjačke edukatore izdala je udruga Zora u sklopu projekta “Moj izbor je prevencija“.
Na 196 stranica priručnika u detalje je opisana metodologija, radionice, opće informacije o temama te rječnik, a obrađene su sljedeće teme: suradnja i timski rad, nenasilna komunikacija i aktivno slušanje, spol/rod, nasilje u obitelji/vezama, spolno prenosive infekcije, kontracepcija, vršnjački pritisak i ToT.

Priručnik je prvenstveno namijenjen za 56 vršnjačkih edukatora/ica koji će nakon provedene 24 radionice u sklopu projekta nastaviti provoditi edukacijske aktivnosti u svojim srednjim školama. Osim toga, priručnik će se besplatno dijeliti školama, udrugama i institucijama.
Stoga ako želite naručiti svoj primjerak priručnika javite nam se na zora(a)udrugazora.hr
Priručnik je besplatan i šalje se poštom, a u slučaju narudžbe plaćate jedino trošak poštarine pri preuzimanju.