Postani donator/ica kampanje “Kreatori promjena” udruge Zora

donator

Zora je neprofitna i nevladina organizacija koja se financira uglavnom od sponzora i donatora putem objavljenih natječaja. U financiranju rada Zore sudjeluju i pojedinci/ke koji žele potpomoći naš rad. Postani i ti donator/ica udruge Zora!

Kao donator/ica možeš jednostavno izabrati i podržati:

1) možeš postati podržavajući član/ica udruge Zora.
Ukoliko želite podržati naš rad na ljudskim pravima i poboljšanju istih u našoj lokalnoj zajednici, a nemate vremena za akcije i aktivno sudjelovanje ili pak živite u drugom dijelu Hrvatske – pozivamo vas da postanete podržavajući član/ica udruge Zora.
Podržavajući članovi uplaćuje godišnju članarinu od 100 kuna, redovno su informirani o našim aktivnostima i dobivaju na kućnu adresu naše edukativne i promotivne materijale.

2) uplatom na žiro-račun udruge Zora
Udrugu Zora možete podržati i uplatom na žiro-račun, IBAN: HR 84 2340 0091 1160 2329 3 (PBZ)

Hvala vam od srca što nam svojom donacijom omogućujete da i dalje budemo kreatorice promjena!