Aktivni mladi protiv nasilja

Date:12. lis. 2017.

AKTIVNI-MLADI-PROTIV-NASILJA-krivuljeProjekt Aktivni mladi protiv nasilja” u 2017. i 2018. godini provodi Udruga Zora kao nositelj s partnerima srednjim školama – Gimnazijom Josipa Slavenskog Čakovec, Ekonomskom i trgovačkom školom Čakovec, Gospodarskom školom Čakovec, Graditeljskom školom Čakovec i Tehničkom školom Čakovec, Udrugom za rad s mladima Breza iz Osijeka, Centrom za kulturu Čakovec i Centrom za socijalnu skrb Čakovec s podružnicom Obiteljski centar Međimurske županije.

Multidisciplinarnim pristupom škola, udruga, ustanova i mladih stvaramo održiv i efikasan edukativni program za mlade u svrhu stvaranja škola u zajednici s nultom tolerancijom na govor mržnje i nasilje.

Projekt sufinanciraju Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, Grad Čakovec i Međimurska županija.

logo zakladaMinistarstvo-za-demografiju-obitelj-mlade-i-socijalnu-politiku-NOVI-LOGO

logo grad ck

međ županija