E-SCORE

Date:06. velj 2015.

score logo

Jačanje društvenih kapaciteta za borbu protiv korupcije / Enhancing Social Changes in Corruption Resistance (E-SCORE),
Trajanje: 2 godine (1.1.2015.-1.1.2017.)
Donator: EU (IPA 2011.),
Nositelj projekta: Partnerstvo za društveni razvoj uz partnere
Koaplikanti/partneri: Udruga općina u RH, Hrvatska udruga trenera i specijalista u javnoj nabavi Jav.na, Udruga žena Vukovar, Udruga Zora, Udruga za promicanje ljudskih prava i medijskih sloboda – CENZURA PLUS te Projekt građanskih prava.

Opći cilj projekta je izgradnja društvenih kapaciteta Hrvatske za stalni napredak u području borbe protiv korupcije na svim razinama (lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj) s posebnim naglaskom na civilno društvo, lokalnu samoupravu i stručnjake za javnu nabavu.
Udruga Zora priključila se svojim dugogodišnjim partnerima i suradnicima na ovoj temi – udruzi Partnerstvo za društveni razvoj Zagreb, kao članica neformalne mreže za borbu protiv korupcije BURA koja je osnovana 2008. godine.