Eva Trstenjak, suradnica na projektima “Mladi kao pokretači društvenih promjena” i “Šalji dalje”

Date:22. srp 2019.

FB_IMG_1563794440657
Eva Trstenjak, rođena u Čakovcu 1995. godine.

Završila sam 2017. godine preddiplomski studij Kulturalnog menadžera na Odjelu za kulturologiju u Osijeku. Kao značajan uspjeh istaknula bi Rektorovu nagradu za timsko osmišljavanje ciljane marketinške kampanje za Landesmuseum Württemberg u Stuttgartu. Trenutno završavam istoimeni diplomski studij na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku. Posljednju godinu studija provela sam u Rigi kroz Erasmus+ program gdje sam imala priliku steći dodatnu edukaciju van Hrvatske, iskustvo rada s ljudima različitih kultura i biti dio internacionalnog organizacijskog tima.

U Zori sam zaposlena na radnome mjestu suradnice na projektima “Mladi kao pokretači društvenih promjena” i “Šalji dalje”.

U slobodno vrijeme volontiram u neprofitnoj udruzi MURID za akciju “Budi sretna priča jednog medvjedića”.

U Udruzi Zora zaposlena od 22. srpnja do prosinca 2019. godine.