I mladi uče starije

Date:04. lis 2019.

“Tehnologija je u današnje vrijeme strahovito uznapredovala, stoga su moje fotografije inspirirane činjenicom da djeca sve više koriste razne oblike tehnologije dok stariji s njima nemaju previše iskustva. Posljedica toga jest da mlađi uče starije odnosno da unuke uče bake. Radionici sam se priključila kako bih stekla nova iskustva, upoznala ljude koji dijele moje interese te da svoje fotografije predstavim drugim ljudima i potaknem ih na razmišljanje. Preporučila bih svima da budu članovi ovakve aktivne zajednice jer sudjelovanje u njoj može dati veliki doprinos društvu, pa makar on bio naizgled mali poput slike. Sve je bilo jedno odlično iskustvo, pogotovo zato što se mogu pohvaliti da je moja fotografija bila na izložbi.”

– Tea Mauko, autorica fotografije “I mladi uče starije”

ZORA 2019 - Mauko Tea - I mladi uče starije