Mladi kao pokretači društvenih promjena

Date:14. pro 2018.

MLADI-LOGO1

Projekt “Mladi kao pokretači društvenih promjena” traje 8 mjeseci i provodi ga Udruga Zora kao nositelj s partnerima Udrugom mladih Efekt, Srednjom školom Prelog i Graditeljskom školom Čakovec. Vrijednost projekta iznosi 190.686,97 kn, a od ukupnog iznosa 130.686,97 kn financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja, a 60.000,00 kn financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Zajedno s partnerima, suradnicima i mladim sudionicima u projektu promičemo mlade kao aktivno građanstvo te stvaramo uvjete koji će povećati mogućnosti mladima te podizanju kvalitete njihovih života. Time doprinosimo cijeloj lokalnoj zajednici i postavljamo temelje za dugotrajne i održive pozitivne promjene na području cijele županije i za sve građane.

Ministarstvo-za-demografiju-obitelj-mlade-i-socijalnu-politiku-NOVI-LOGO

Ministarstvo-zznanosti-i-obrazovanja-1024x354