Date:25. sij. 2016.

sljikaNikola Švenda, suradnik na projektima “Moje mjesto u zajednici” i “LGBTI i ravnopravnost na radnom mjestu”, nakon što sam diplomirao sociologiju i filozofiju na Hrvatski studijima zaposlio sam se u udruzi Zora kao suradnik na projektima. Moje iskustvo s volontiranjem i sudjelovanjem u radu udruga uvijek je bilo rezultat vjerovanja da se čovjek u zajednici mora aktivirati. Samom aktivacijom on postaje kreator promjena, a ne samo pasivni konzument. Nadam se da ću svojim radom doprinijeti zajednici i steći brojna znanja i iskustva. U slobodno vrijeme bavim se muzikom i šetnjama kroz prirodu. U sklopu udruge Zora također provodim radionice bubnjanja u Učeničkom domu Graditeljske škole Čakovec.