Zorini volonteri i volonterke u 2016. godini

Date:03. lis 2019.

Dobro_biram_logoU udruzi Zora volontiraju mnogi/e pojedinci/ke koji sa svojim kvalitetnim znanjima i vještinama doprinose razvoju zajednice, ali i razvoju udruge Zora. U 2016. godini imali smo volontere/ke sa vrlo širokim spektrom znanja i vještina te uloga, primjerice uloga fotografiranja, grafičkog dizajnera tiskanih materijala, volontera za radionice i javne akcije, administratora u uredu (logistika, rad na projektima), provođenja istraživanja u obliku terenskih anketa itd.

2016. godine u Zori je bilo angažirano 42 volontera, od kojih je 34 pripadnica ženskog spola, a 8 pripadnika muškog spola. Oni su ukupno ostvarili 271,5 volonterskih sati.

Tko su osobe koje su bile angažirane u volonterskim aktivnostima udruge Zora na području Međimurske županije, ali i online iz svojih domova možete vidjeti u nastavku:

Ana Toplek
Tena Kovač
Valentina Menger
Vedrana Horvat

Hvala vam svima od srca 🙂